999 - NAHRÁVACIE ŠTÚDIO
 
 

Nahrávacie štúdio 999th si za svoju krátku existenciu okamžite získalo renomé špičkového štúdia vďaka nekompromisnej kvalite vyprodukovaných nahrávok.

V štúdiu sa spojil profesionálny prístup, High-end vybavenie a neoceniteľný know-how. Výsledkom je zvuk nahrávok, ktorý nemá medzi slovenskými štúdiami konkurenciu.

Štúdio nieje žánrovo ohraničené a svoje profesionálne služby ponúka bez ohľadu na štýl a preferencie svojich zákazníkov. Cieľom je bezchybný zvuk a spokojnosť zákazníka.

Nahrávacie štúdio 999th si za pôsobenie na domácej scéne získalo rešpekt a uznanie za odvedenú prácu na nahrávkach kapiel ako Rust 2 Dust, Deep Sense alebo Everyelse, Galadriel, The Paranoid, Bijouterrier, Štefan Pčelár, Eugen Botoš, Jimi Cimbala, LenkA LeRa Salmanová, Richard Muller, Maťo Ďurinda, Pepa Vojtek, Juraj Vrábel, Agentúra DUNA, Christmas, Downhill, Get Loose, R.E.A.L, Janko Baláž, Rytmus, Janko Lehotský, April Weeps, Márti Dala, Rúzsa Magdolna, Cszányi László, Jaro Žigo ml.  a ďalší.

Štúdio sa nachádza v tesnej blízkosti mesta Dunajská Streda, 45 minút autom od Bratislavy. V bezprostrednom okolí je k dispozícií viacero ubytovacích a reštauračných zariadení http://www.hotelamade.sk . Ubytovanie je možné aj 10m od  štúdia.


KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
 

V prípade záujmu o naše služby, alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám zodpovieme všetky otázky. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Aktuálne fotky a informácie: 

 http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts


E-mail:
studio@999th.eu
SKYPE:
999th Studio