Štúdio 999th je na nahrávanie vybavené špičkovou technikou

Štúdio 999th disponuje na nahrávanie high-end štúdiovou technikou a know-how . Základ zvuku tvoria štúdiovými mikrofónmi špecificky odsnímané kvalitné lampové aparáty a živé bicie. Počas nahrávania je v 999th vždy uvoľnená atmosféra, ktorá napomáha kapele podať čo najlepší výkon.

Mixáž

Po nahratí všetkých partov prichádza na rad Mixáž. Na mixáž sa využíva špičková štúdiová technika a výsledkom je vždy mix, ktorý ešte pred záverečným masteringom predčí očakávanie zákazníka. Štúdio 999th ponúka mixáž aj pre nahrávky, ktoré vznikli mimo štúdia a je potrebné vytvoriť nový mix.

Mastering

Master z 999th má vždy nekompromisný, dravý a konkrétny zvuk, vyrovnaný frekvenčný rozsah a dynamiku. Štúdio 999th tvorí finálny zvuk cez kvalitné digitálne a analógové štúdiové vybavenie a posluch. Na procese finalizácie sa aktívne podieľa aj kapela a môže tak počas finalizácie neustále konzultovať postup práce.

Produkcia a promo

Štúdio 999th ponúka všetky služby, ktoré s tvorbou albumu súvisia. Pri nahrávaní vieme prevziať produkovanie a vytvoríme aranže. Na želanie navrhneme obal, booklet a potlač CD. Vytvorená môže byť aj nová web stránka, ktorej dizajn bude rovnaký ako má obal a CD. Počas nahrávania môžete využiť blog 999th a informovať svojich fanúšikov o priebehu nahrávania.

Pro Tools 9

Najlepšie nahrávky vyžadujú najlepšie technológie. Pre nás je používanie najmodernejších technológií jednou z priorít a preto na nahrávanie používame najnovší software Pro Tools 9.
VYBAVENIE
Na nahrávanie používame profesionálny hardware a software popredných svetových výrobcov - zoznam.
NAŠI KLIENTI
Medzi našich klientov patria kapely ako Rust2Dust, Metropolis, EveryElse, Downhill, Deep Sense
UKÁŽKY
Vypočujte si ako hrajú nahrávky ktore boli realizované v študiu 999.
PREČO NAHRÁVAŤ U NÁS

Pracujeme na nahrávacom systéme ProTools HD, ktorý je považovaný za najkvalitnejší systém a používa ho takmer každé zahraničné profesionálne štúdio.

U nás Vás nenaháňa čas. Nepracujeme na princípe hodinovej sadzby, cena za naše služby je vždy paušálna, po dohode so zákazníkom. Nezáleží na tom, či budete nahrávať 4 hodiny alebo 10 hodín denne.

Disponujeme veľkým množstvom profesionálneho hardwaru a softwarových pluginov, ktoré patria k špičke vo svete.

Pretože u nás je uvoľnená a domáca atmosféra pri nahrávaní. K dispozícii je zvukový inžinier, producent a technici, ktorí Vás usmernia a pomôžu pri nahrávaní

Bohaté vybavenie nástrojov, aparátov a efektov, ktoré vieme zapožičiať

V cene nahrávky je zahrnuté samotné nahrávanie, úpravy, čistenie, mixáž a mastering. Ponúkame tiež produkciu a rovnako aj promo (grafické, video) a výrobu

Ponúkame ubytovanie počas nahrávania. Kapacita je 6 lôžok, TV a sprcha sú samozrejmosťou.

KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
 

V prípade záujmu o naše služby, alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám zodpovieme všetky otázky. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Aktuálne fotky a informácie: 

 http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts


E-mail:
studio@999th.eu
SKYPE:
999th Studio